Najlepszej Jakości Malowanie Natryskowe

Jakość oraz profesjonalizm to nasza domena

Malowanie Natryskowe

Malowanie natryskowe polega na pokrywaniu powierzchni wybranym materiałem (farba lub grunt) przy zastosowaniu specjalnego urządzenia, nazywanego agregatem hydrodynamicznym.

Malowanie natryskowe sprawdza się zarówno wewnątrz budynków i innych budowli , jak również na zewnątrz Ten rodzaj malowania sprawdza się najlepiej w przypadku dużych powierzchni (co najmniej kilkuset, a najlepiej kilku tysięcy metrów kwadratowych i więcej). Mogą to być całe mieszkania, domy, hale, dachy, duże elementy metalowe, elewacje itd. Do największych zalet malowania natryskowego zaliczamy:
- Duża wydajność: przy użyciu jednego agregatu można w ciągu dnia pomalować ponad 1500m2 powierzchni
- Oszczędność: w zależności od rodzaju powierzchni, jakości materiału (farby), ilości kolorów, jakości sprzętu można zaoszczędzić do około 30% farby lub innego używanego materiału względem tradycyjnej metody ręcznego malowania wałkiem
- Dokładność krycia: malowanie tą metodą pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni – bez faktury pozostawianej przez wałek; warto dodać, że szczególnie bardzo duże powierzchnie ścian i sufitów wyglądają lepiej.

Malowanie to rewelacyjnie sprawdza się przy malowaniu dużych powierzchni dzięki czemu współpracujemy z największymi polskimi deweloperami, gdzie przy zachowaniu odpowiedniej jakości oraz tempa prac jesteśmy wstanie wspierać rozwój szybkiego budownictwa mieszkalnego oraz budować prestiż naszej firmy w całej Polsce a w szczególności na terenie województwa śląskiego.

Tynki Maszynowe

Tynk pomaga w utrzymaniu odpowiedniego mikroklimatu poprzez wchłaniania i oddawania nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu.

Gładzie Maszynowe

Specjalizujemy się w szpachlowaniu natryskowym przy użyciu agregatów hydrodynamicznych.

Prace budowlane i wykończeniowe

Mamy na koncie różnorodne i ciekawe prace, wiele z nich przy współpracy z architektami wnętrz, gdzie oddajemy Klientowi kompletną realizację o wysokiej jakości.