Najlepszej Jakości Tynki

Jakość oraz profesjonalizm to nasza domena

Tynki Maszynowe

Tynki gipsowe.

Tynki gipsowe cechuje dobra izolacyjność cieplna i akustyczna, tynk pomaga w utrzymaniu odpowiedniego mikroklimatu poprzez wchłaniania i oddawania nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu.
Można je stosować we wszystkich pomieszczeniach o standardowym poziomie wilgotności powietrza, łącznie z kuchniami i łazienkami o zwykłym wykorzystaniu (np. toalety w szkołach i łazienki w hotelach, szpitalach itp.). Nadaje się jako podłoże pod różnego rodzaju farby i tapety, również pod układanie płytek oraz pod tynki wykończeniowe.


Tynki cementowo-wapienne.

Stosuje się je głównie na obiektach i w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności ( baseny, piwnice, ), jak również w pomieszczenia normalnego użytku. Cechuje je większa twardość niż tynków gipsowych. Nie jest to jednak okładzina tak efektowna, jak tynk gipsowy (nie jest gładka i wymaga kilkakrotnego szpachlowania).

Gładzie Maszynowe

Specjalizujemy się w szpachlowaniu natryskowym przy użyciu agregatów hydrodynamicznych.

Malowanie Natryskowe

Malowanie to rewelacyjnie sprawdza się przy malowaniu dużych powierzchni dzięki czemu współpracujemy z największymi polskimi deweloperami.

Prace budowlane i wykończeniowe

Mamy na koncie różnorodne i ciekawe prace, wiele z nich przy współpracy z architektami wnętrz, gdzie oddajemy Klientowi kompletną realizację o wysokiej jakości.